MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12948662
nr 1294 8662
Byrå
1800-tal, bemålad, Bredd: 109 cm. Djup: 44cm, höjd: 98cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:02:17
100 kr
200 kr
300 kr